Påsken har blitt brukt til både løpskjøring og testing for utøverne på Team Norway 2026.
Marcus Ahlmann Sæter har vært på tre tester foran årets sesong i Formula Regional European Championship, og han var raskest på både Hockenheim og Red Bull Ring. Fjorårets vinner av Bilsporttalentet hadde med seg landslagstrener Jan Åge Asgrimsplass på testene.
En annen som har brukt påsken til testing er Vegard Klemetsen, som har kjørt på Zandvoort for å forberede seg til årets sesong i Formel 4 UK.
På La Conca i Italia kjørte Kristian-Aleksander Røst Champions of the Future, som oppvarming til helgens EM-runde i OKJ, men det ble ingen finaleplass denne gangen for Røst.
I Sverige var en rekke nordmenn for å kjøre Klippan Cup, og landslagsfører Elina Rolfsen var raskest av alle på tidkjøringen, men litt smøtrøbbel gjorde at det slutt ble en ellevteplass i S125.