Dette var en helg med mye aktivitet fra førerne på Team Norway, Norges raskeste landslag.
På Varna-banen utenfor Moss deltok både Elina Lie Rolfsen og Fredrik Flood Engebretsen fra Team Norway. Elina gikk helt til topps i X30-klassen, og hun hadde med seg en annen landslagsfører, nemlig Martinius Stenshorne, som coach denne helgen. I KZ2 ble Fredrik Flood Engebretsen nummer tre, mens tidligere landslagsfører Casper Henriksen vant.
Rally Sørland ble også kjørt i helgen, og der vant Karl Peder Nordstrand og Sunniva Rudi klasse 5, og ble nummer seks totalt. Ole Christian Veiby måtte bryte løpet, mens de to tidligere landslagsførerne Frank Tore Larsen og Steve Røkland imponerte med å bli nummer en og to.
På Valkenswaard i Nederland kjørte deltok landslagsførerne Vetle Try og Thomas Eek Murstad i crosskart i RallyX. Lørdag ble det seier til Try, mens Murstad kjørte inn til andreplass søndag foran Try.
På Red Bull Ring i Østerrike var det tre landslagsførere til start denne helgen. Brødrene Emil og Storm Gjerdrum deltok i ADAC GT Masters med henholdsvis Ford Mustang GT3 og BMW M4 GT3. For storebror Emil ble det en femteplass lørdag og brutt løp søndag, mens Storm kjørte inn til to sjetteplasser.
Marcus Ahlmann Sæter kjørte årets første FREC-løp på Red Bull Ring denne helgen. Etter å ha vært raskest på to av tre tester før sesongen, så fikk han det ikke til å stemme på kvalifiseringene denne helgen. I løpene kjørte han seg imidlertid opp, og det ble en 16. plass, et brutt løp og en 19. plass denne helgen. Landslagstrener Jan Åge Asgrimsplass var også med til Østerrike.
Hedda Hosås kjørte et rally i Kina i helgen, men måtte bryte med tekniske problemer.